O NÁS

Jsme ryze českou společností, která dodržuje veškerou platnou legislativu a zákony ČR. Disponujeme vlastními ubytovacími kapacitami v Plzni, v Mladé Boleslavi, ale i na dalších místech v ČR. Taktéž máme vlastní dopravu a zajišťujeme našim zaměstnancům svozy na pracoviště. Každý náš klient má svého koordinátora, který se stará o veškeré jeho požadavky a zajišťuje kompletní personální servis.

Vlastníme zkušený tým recruiterů, kteří realizují náborové projekty v České republice, Slovenské republice, Bulharsku, Rumunsku a v zemích mimo EU. Každý náš klient má vlastního koordinátora, který se stará o veškeré jeho požadavky a zajišťuje kompletní personální servis. V současné době nejvíce našich klientů poptává zaměstnance z Ukrajiny, kde máme svoje náborová centra. Pracovníky ze zemí mimo EU dodáváme klientům jak na krátkodobá, tak i dlouhodobá pracovní víza. Neustále disponujeme velkým množství pracovníků, kteří mají jak platné pracovněprávní dokumenty, tak platné pracovní lékařské prohlídky.

Taktéž jsme Vám schopni pomoci s vyhledáváním zaměstnanců do kmenového stavu.

K našim pracovníkům máme osobní přístup a bereme je jako součást našeho týmu. Chování a starost o zaměstnance máme jako jednu za našich priorit, která se nám kladně odráží ve fluktuaci.